Многоканальный [050] 73-73-000 Все контакты
Многоканальный [050] 73-73-000 Все контакты

Пошукова система LAW INTERNET UKRAINE — пошук з законодавства України

Професійна безкоштовна Пошукова система LAW INTERNET UKRAINE — пошук з законодавства України призначений для бізнесу (для керівника, бухгалтера, адвоката, аудитора, економіста, кадровика, підприємця) тільки за перевіреними сайтами державних органів, приватних спеціалізованих сайтах, нормативними базами. Поісковик створений по технології Google.

В пошук включаються тільки сайти, на яких не менше половини актуальної інформації регулярно публікується з вільним доступом по законодавству України, включаючи аналітику і консультації експертів, аудиторів, адвокатів, податкових консультантів, юристів. Завдяки цьому в результатах пошуку не присутні російські сайти, а також сайти інших країн, рекламні сайти і сайти, які не надають вільний доступ до актуальної інформації.

Аудиторская фирма «Триада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
"Все права на материалы, размещенные на auditor.od.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. Разрешается републикация информации размещенной на сайте при соблюдении следующих условий: 1) при публикации на бумажных носителях обязательна ссылка и при этом указывается текст "Аудиторская фирма "Триада", www.auditor.od.ua" - как источник информации; 2) для Интернет-ресурсов – прямая гиперссылка на текст материала, не закрытая от индексации поисковыми системами с текстом "Аудиторская фирма "Триада". Гиперссылка должна быть размещена рядом с наименованием материала или сразу после него".