Многоканальный [050] 73-73-000 Все контакты
Многоканальный [050] 73-73-000 Все контакты

АУДИТОР ОНЛАЙН B2BConsult

З березня 2019 року завершено тестовий період і запущено у відкритому доступі ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН СЕРВІС надання платних консультацій із законодавства за адресом https://B2BConsult.ua

Зверніть увагу! ОНЛАЙН СЕРВІС B2BConsult — це повністю автоматизована система, яка дозволяє в онлайн режимі не тільки отримувати консультантами дохід від надання консультацій, але й підвищувати імідж свій та своєї компанії, мати престижний рейтинг консультанта В2В! Аналогів  такої  системи  в Україні немає!

Консультантами можуть безкоштовно реєструватися аудитори, адвокати, податкові консультанти, юристи, сертифіковані бухгалтери та інші  експерти! Реєстрація можлива як юридичної особи, так і підприємця або самозайнятої особи.

Спеціалізації консультантів охоплюють як податки та облік, господарське право, так і житлове, сімейне та інші галузі права.

Онлайн сервіс В2В — це Ваш додатковий дохід від надання консультацій замовникам по всій Україні та  за її межами, це реклама Вас і Вашої компанії!

Аудиторская фирма «Триада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
"Все права на материалы, размещенные на auditor.od.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. Разрешается републикация информации размещенной на сайте при соблюдении следующих условий: 1) при публикации на бумажных носителях обязательна ссылка и при этом указывается текст "Аудиторская фирма "Триада", www.auditor.od.ua" - как источник информации; 2) для Интернет-ресурсов – прямая гиперссылка на текст материала, не закрытая от индексации поисковыми системами с текстом "Аудиторская фирма "Триада". Гиперссылка должна быть размещена рядом с наименованием материала или сразу после него".