Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

АУДИТОР ОНЛАЙН B2BConsult

З березня 2019 року завершено тестовий період і запущено у відкритому доступі ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН СЕРВІС надання платних консультацій із законодавства за адресом https://B2BConsult.ua

Зверніть увагу! ОНЛАЙН СЕРВІС B2BConsult – це повністю автоматизована система, яка дозволяє в онлайн режимі не тільки отримувати консультантами дохід від надання консультацій, але й підвищувати імідж свій та своєї компанії, мати престижний рейтинг консультанта В2В! Аналогів  такої  системи  в Україні немає!

Консультантами можуть безкоштовно реєструватися аудитори, адвокати, податкові консультанти, юристи, сертифіковані бухгалтери та інші  експерти! Реєстрація можлива як юридичної особи, так і підприємця або самозайнятої особи.

Спеціалізації консультантів охоплюють як податки та облік, господарське право, так і житлове, сімейне та інші галузі права.

Онлайн сервіс В2В – це Ваш додатковий дохід від надання консультацій замовникам по всій Україні та  за її межами, це реклама Вас і Вашої компанії!

Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.