Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

Послуги

Основні послуги надаються у формі аудиторських перевірок, щомісячного абонементного супроводу, аутсорсинг з ведення обліку і разових консультацій (висновків). Тарифи визначаються індивідуально в залежності від різних факторів, що впливають на обсяг роботи з розрахунку в доларах США:

 

– АУДИТОРСЬКІ ПЕРЕВІРКИ від 1000;

 

– ЩОМІСЯЧНИЙ АБОНЕМЕНТНИЙ СУПРОВІД (детальна таблиця з тарифами в гривнях наведена нижче);

 

– АУТСОРСИНГ ЩОДО ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ за місяць від 300;

 

– РАЗОВІ ПИСЬМОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ (ЗАКЛЮЧЕННЯ) З ОКРЕМИХ ПИТАНЬ від 50;

 

– ПЕРЕВІРКА ВИТРАТ ГРАНТІВ ЄС (ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ) ЗА ПРОЕКТАМИ В РАМКАХ ПРОГРАМ ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА від 1000;

 

– ПІДГОТОВКА ПОВНОГО ПАКЕТУ ДОКУМЕНТАЦІЇ З ОБГРУНТУВАННЯ ТРАНСФЕРТНИХ ЦІН КОНТРОЛЬОВАНИХ ОПЕРАЦІЯХ від 3000.

 

 

ТАКОЖ НАДАЮТЬСЯ ІНШІ АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ, ТАКІ ЯК:

– складання і трансформація звітності за міжнародними стандартами МСФЗ;
– нарахування заробітної плати (включаючи обов’язкові збори і податки на оплату праці);
– підготовка бізнес-плану;
– аналіз і оцінка фінансового стану підприємства;

– аналіз і оптимізація витрат діяльності компанії, рекомендації щодо зменшення собівартості виробництва;
– кадрове діловодство (складання наказів про прийняття або звільнення, складання посадових інструкцій і штатного розкладу, підготовка документації з обліку робочого часу, системи преміювання, відстеження (розрахунок) відпусток і лікарняних);
– заперечення і скарги до контролюючих органів;

 

Для визначення обсягу та вартості роботи проводиться попереднє безкоштовне ознайомлення з видом діяльності клієнта, оцінка документообігу, а також стану бухгалтерського і податкового обліку. Надалі вартість кожної послуги визначається для кожного підприємства індивідуально виходячи з очікуваного обсягу роботи і поставленого завдання перед аудиторською фірмою. У нас існує система знижок, в тому числі для постійних клієнтів: якщо ви вже користуєтеся деякими послугами нашої фірми, то на кожну нову послугу отримуєте знижку в розмірі 10 – 25% в залежності від виду та обсягу послуги.

 

Завдяки гнучкій ціновій політиці тарифи на наші послуги прийнятні як для великих компаній, так і для невеликих фірм і є найбільш вигідними на ринку аудиторських послуг при незмінній якості нашої роботи.

 

Крім того, при необхідності всі наші клієнти оперативно отримують кращий адвокатський захист по найбільш вразливим напрямками:
– адвокати з податкових питань;
– адвокати у спорах з банками;
– адвокати у кримінальних справах.

 

 


 

 

ЩОМІСЯЧНИЙ АБОНЕМЕНТНИЙ СУПРОВІД

 

Пропонуємо Вашій компанії підписатися на один з пакетів абонементного аудиторського обслуговування з урахуванням специфіки вашої діяльності.

 

Вартість підписки на один з пакетів (мінімальний, стандартний, повний, індивідуальний) наших послуг за місяць встановлена в такому розмірі (варіюється виходячи з обсягу послуг у відповідному пакеті):

 

 

  ВХОДИТЬ В ПАКЕТ МІНІМ СТАНД ПОВНИЙ* ИНДИВІД*
  вартість за месяць (грн) 1500 грн 3000 грн 8700 грн 16000 грн
1 надання наших висновків і рекомендацій по нормативним документам і офіційним листам держорганів (розсилка протягом місяця проводиться в середньому від 5 до 10 разів) + + + +
2

консультації (по телефону, при проведенні зустрічей), а також по імейл з рекомендаціями з Ваших питань, пов’язаних з бухгалтерським і податковим обліком, оптимізацією витрат, по оплаті праці та кадрових питань, бюджетуванням, економіко-правових проблем, пов’язаних з обліком та оподаткуванням

 

  + + +
3 письмові консультації з рекомендаціями на бланку аудиторської фірми з Ваших питань, пов’язаних з бухгалтерським і податковим обліком, оптимізацією витрат, по оплаті праці та кадрових питань, бюджетуванням, економіко-правових проблем, пов’язаних з обліком та оподаткуванням     + +
4

висновки з відображення в обліку окремих операцій

 

    + +
5 участь в підготовці заперечень і скарг до податкових органів     + +
6

участь в обгрунтуванні правомірності дій підприємства при перевірках податкових органів

 

    + +
7 участь у підготовці окремих договорів, а також надання висновків за окремими договорами в частині обліку та оподаткування     + +
8 приїзд до замовника (наприклад, 1-4 рази на місяць) для проведення зустрічей з обговорення і вирішення виникаючих проблем       +
9 щоквартальний огляд фінансової або податкової звітності       +

* Вартість передплати на індивідуальний пакет наших послуг абонементного аудиторського обслуговування за місяць встановлюється індивідуально після зустрічі та обговорення особливостей і специфіки необхідних аудиторських послуг. В індивідуальний пакет включається все, що зазначено в пакеті «ПОВНИЙ», а також за домовленістю сторін може обумовлюватися необхідність приїзду до замовника (наприклад, 1-4 рази на місяць) для проведення зустрічей з обговорення і вирішення виникаючих проблем, необхідність щоквартального огляду фінансової або податкової звітності, а також інші аудиторські послуги.

 

Актуальність абонементного аудиторського обслуговування останнім часом зросла не тільки через внесення суттєвих змін до законодавства, що регулює діяльність підприємств, а також у зв’язку з:

 

– виникаючими проблемами, пов’язаними з блокуваннями податкових накладних;

 

– виникаючими проблемами, пов’язаними з перевірками інспекторами праці;

 

– скасуванням мораторію на податкові перевірки;

 

– заплановане введення податку на виведений капітал;

 

– заплановане прийняття трудового кодексу.

 

Якщо Вашої компанії не потрібно абонементне аудиторське обслуговування, то ми пропонуємо укласти ДОГОВІР НА ЗДІЙСНЕННЯ ОКРЕМИХ РАЗОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ з обліку та оподаткування, щодо оптимізації витрат, по оплаті праці та кадрових питань. Вартість буде визначатися по кожному питанню індивідуально в залежності від складності проблеми, по якій потрібна консультація і відповідно необхідного рівня нашого фахівця.

 

Звертаємо увагу, що плюсом разових консультацій є те, що ви платите за конкретну консультацію (ні більше, ні менше), а мінусом є те, що разові консультації по вартості виходять значно дорожче і не такі оперативні, оскільки в першу чергу надаються послуги клієнтам, які знаходяться на абонементному обслуговувані, крім цього перед початком роботи по разовій консультації, потрібно визначити обсяг роботи, узгодити вартість і здійснити передоплату.

 

Тому найбільше користуються попитом консультації в рамках абонементного аудиторського обслуговування в порівнянні з разовими консультаціями.

 


 

 

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО ДОВГОСТРОКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА! Досвід показує, що витрати на аудиторські послуги в цілому в 3-5 разів менше фактичних і розрахункових втрат, які несе компанія при відсутності якісних аудиторських послуг.

Про Ваше рішення просимо нас повідомити заздалегідь для проведення попередньої зустрічі і включення Вашої компанії в план роботи на поточний рік по тел. +38 (050) 73-73-000.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

 

Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.