Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

Допомога дітям

Ця сторінка була створена з ініціативи Анастасії Гонтаровської, яка боролася за своє життя чотири довгих роки, але так і не змогла перемогти цю страшну хворобу (злоякісна пухлина – саркома м’яких тканин). Вона мріяла видужати і допомагати дітям, які опинилися в такій же ситуації. Вона не дожила до свого 19-річчя і її мрії, так і залишилися нездійсненими. На згадку про неї ми продовжуємо цю сторінку.
ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ ЖИТТЯ!

 

Ця інформація розміщена на нашому сайті, оскільки вважаємо, що тема допомоги дітям, які страждають на онкологічні захворювання не має кордонів. Тут вказані деякі сторінки українських організацій, які протягом багатьох років реально надають максимально можливу допомогу дітям, хворих на онкозахворювання, тим самим рятуючи їм життя.

 

!ЯКЩО У ВАС Є МОЖЛИВІСТЬ НАДАТИ ПОСИЛЬНУ ДОПОМОГУ ДІТЯМ АБО ПОТРІБНА ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА ВАШИМ ДІТЯМ, ТО БЕЗ ЗВОЛІКАННЯ ЗАХОДЬТЕ НА ВИЗНАЧЕНІ НИЖЧЕ СТОРІНКИ.

 

В наш час діти не повинні вмирати від раку. Сьогодні медицина настільки сильна, що навіть діти, які ще років 20 назад не мали взагалі ніяких шансів на життя, захворівши тим чи іншим онкозахворюванням, зараз можуть бути повністю вилікувані від цієї страшної хвороби. Але є перешкоди, які часом стають нездоланними – це величезні грошові витрати, неймовірні психологічні переживання за життя рідної дитини, які супроводжують тривале лікування таких захворювань.

 

Зазначені нижче організації допомагають вирішувати цю проблему.

 

 

 

 

Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.