Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

Про компанію

about-imageАудиторська фірма “Тріада” (свідоцтво №1924) працює на ринку аудиторських послуг понад 20 років. Клієнтами нашої фірми є як великі транспортні та промислові підприємства України, так і невеликі компанії різних видів діяльності. Наші провідні співробітники мають сертифікати аудитора і є членами Спілки аудиторів України (САУ). Крім того ряд співробітників мають сертифікати податкового консультанта, мають кваліфікацію АССА. Багато років аудиторські послуги в нас замовляють більшість морських портів України, які є нашими постійними клієнтами (в тому числі найбільший порт України на Чорному морі –

Одеський і найбільший порт України на Азовському морі – Маріупольський). Також користуватися послугами наших фахівців вважають за краще судноплавні компанії (в тому числі найбільший судновласник ВАТ «Українське дунайське пароплавство»), експедитори та морські агенти (в тому числі ПАТ «Іллічівськзовніштранс», ТОВ “Портінвест-Лоджистік”), холдинги (в тому числі група компаній “Трансбункер”). Наші фахівці надають послуги і широкому колу клієнтів в інших областях: будівельним компаніям, промисловим підприємствам, торговельним фірмам, крюїнговим компаніям, а також спортивним клубам.

Завдяки гнучкій ціновій політиці тарифи на наші послуги прийнятні як для великих компаній, так і для невеликих фірм і є найбільш вигідними на ринку аудиторських послуг при незмінній якості нашої роботи.

Професійні ризики фірми застраховані в страховій компанії на 1 000 000 грн.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ, ЧОМУ ПІДПРИЄМСТВА ВІДДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ АУДИТОРСЬКІЙ ФІРМІ «ТРІАДА»:

  • 1 Кадровий потенціал фірми складається з фахівців-практиків високої кваліфікації з бухгалтерського та податкового обліку, аудиту і праву, мають відповідні сертифікати та досвід роботи на підприємствах головними бухгалтерами, аудиторами та юристами. Це визначає високу якість нашої роботи. Наші співробітники мають десятки публікацій в провідних виданнях України: «Бухгалтерія», «Все про бухгалтерський облік», «Дебет і кредит», журнал «Порти України». Провідні фахівці нагороджені грамотами Спілки Аудиторів України, Аудиторської палати України.
  • 2 Проведення щорічних (щоквартальних) аудиторських перевірок дозволяє зняти проблему великих втрат, які зазвичай змушені нести підприємства при проведенні перевірок контролюючими органами.
  • 3 Співпраця з нашою фірмою дозволяє попереджати і вирішувати такі наболілі проблеми підприємств, як своєчасне податкове планування, оскарження результатів перевірок контролюючих органів (в тому числі в суді).
  • 4 З’являється можливість оперативно отримати будь-який нормативний документ, висновок аудитора або юриста, консультації по питаннях, що цікавлять, визначити реальний фінансовий стан компанії, підготувати договір, зміни до установчих документів і т.п.
  • 5 Проведення аудиту за міжнародними стандартами фінансової звітності, трансформація звітності по МСФЗ для подання звітності відповідно до вимог іноземного інвестора.
    Наш офіс має зручне розташування в самому центрі Одеси: пер.Віце-Адмірала Жукова, 3-7, оф.12 (кут Дерибасівської, будинок «Грецький»).

Запрошуємо Вас до довгострокового співробітництва! Ви можете зателефонувати прямо зараз за телефоном +38 (050) 73-73-000

Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.