Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

Аудиторські перевірки

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Аудиторські перевірки проводяться у вигляді:

аудиту

огляду

узгоджених процедур

 

Залежно від мети аудиту та поставлених завдань наша фірма проводить:

 

обов’язковий аудит для середніх і малих підприємств;

ініціативний аудит (на вимогу материнської компанії, для цілей консолідованої звітності, в зв’язку зі зміною власників, а також з інших причин).

 

Аудиторські перевірки у вигляді узгоджених процедур зазвичай проводяться з метою перевірки правильності сплати податків і зборів.

 

Аудиторська перевірка (в будь-якому вигляді і формі), що проводиться Аудиторською фірмою «Тріада» є практичним і ефективним інструментом для власників українських компаній для цілей моніторингу фінансового стану, реального стану справ своїх компаній, оптимізації сплати податків та інших витрат.

 

У будь-якому випадку проведення аудиторської перевірки принесе компанії найбільшу користь в разі, коли власники (керівництво компанії) і аудитори досягнули повного розуміння про цілі, завдання і форму викладу результатів перевірки.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.