Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

Пошукова система LAW INTERNET UKRAINE — пошук з законодавства України

Професійна безкоштовна Пошукова система LAW INTERNET UKRAINE — пошук з законодавства України призначений для бізнесу (для керівника, бухгалтера, адвоката, аудитора, економіста, кадровика, підприємця) тільки за перевіреними сайтами державних органів, приватних спеціалізованих сайтах, нормативними базами. Поісковик створений по технології Google.

В пошук включаються тільки сайти, на яких не менше половини актуальної інформації регулярно публікується з вільним доступом по законодавству України, включаючи аналітику і консультації експертів, аудиторів, адвокатів, податкових консультантів, юристів. Завдяки цьому в результатах пошуку не присутні російські сайти, а також сайти інших країн, рекламні сайти і сайти, які не надають вільний доступ до актуальної інформації.

Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.