Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

Головні фахівці і асоційовані партнери


Сергій Гонтаровський
– практикуючий аудитор з 1998 року, член Спілки аудиторів України. Сертифікований податковий консультант. До переходу в аудиторську діяльність працював головним бухгалтером морського порту Таллінн (Естонія) і головним бухгалтером морського порту Рені (Україна). Володіє англійською, естонською, російською, українською мовами.

Випускник Одеського інституту інженерів морського флоту (економічний факультет), проходив тренінг в Management Akademie Munchen (Німеччина), в City University of New York (США), вивчав практику ведення обліку в морських портах США, пройшов курс навчання в Союзі користувачів Порта Руан (Франція) на тему фінансування діяльності Європейських портів.

Має великий практичний досвід в області оподаткування, обліку та проведення аудиторських перевірок в підприємствах морського транспорту, морських портів. Автор безлічі публікацій в різних періодичних виданнях з питань обліку та оподаткування.

.

 

 

.

.

.


Тетяна Морозюк – практикуючий аудитор з 2002 року. Член Спілки аудиторів України, а також входить до складу федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ). Сертифікований податковий консультант. Володіє турецькою, російською, українською мовами.

Освіта економічна та юридична: закінчила Одеський національний економічний університет за спеціальністю “бухгалтерський облік і аудит” та Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю “комерційне право”.

Спеціалізується в області аудиторських перевірок з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, перевірки цільового використання коштів в рамках європейських грантів, займається питаннями трансфертного ціноутворення, оптимізації оподаткування.

.

.

.

.

.

.


Володимир Калінчак – практикуючий аудитор з 1994 року, член Спілки аудиторів України.

Освіта економічне: закінчив Одеський державний економічний університет (Кваліфікація магістра за спеціальністю «Облік і аудит»).

Має великий практичний досвід в області оподаткування, обліку та проведення аудиторських перевірок в підприємствах будівельної галузі, оптової торгівлі, морського транспорту, морських портів.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Проскура Валентина

Валентина Проскура – практикуючий аудитор з 1999 року. Член Спілки аудиторів України.

Освіта економічна: закінчила Київський торговельно-економічний інститут, Одеський фінансово-кредитний коледж.

Спеціалізується в області аудиторських перевірок підприємств різних видів діяльності, а також консультування з питань бухгалтерського обліку та оподаткування. Має сертифікат САР.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


.

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


 

Маргарита Каба – провідний спеціаліст з обліку та оподаткування в експедиторських компаніях, а також інших компаніях, пов’язаних з транспортною діяльністю. Має досвід проведення перевірок цільового використання коштів.

Володіє англійською (рівень С1), російською та українською мовами.

Освіта економічна: Одеський національний економічний університет, спеціальність – бухгалтерський облік і аудит.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Таїсія Тимошенко – має досвід роботи юристом з 1985 року, практикуючий адвокат з 1999 року, член Національної асоціації адвокатів України.

Освіта юридична: закінчила Одеський національний державний університет.

Спеціалізується в області податкового, господарського та цивільного права. Має досвід підготовки претензій, позовів для підприємств. Виступає в якості адвоката в суперечках підприємств з контролюючими органами і з контрагентами.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.


АНДРЕЙ ТАМОШЮНАС

Андрій Тамошюнас – адвокат, податковий консультант. Практичний досвід в сфері оподаткування становить понад 15 років. Сфери експертності: оптимізація податкових платежів, комплексний податковий аудит, супровід перевірок фіскальних органів, оскарження результатів перевірок, дій / бездіяльності контролюючих органів, захист від кримінальної відповідальності і кримінального переслідування платників податків.

Автор понад 30 публікацій з питань оподаткування у виданнях «Юридична практика», «Адвокатське бюро», «Вісник Національної асоціації адвокатів України», «Інтерактивна бухгалтерія», «БУХГАЛТЕРІЯ», «FORBES Україна» та ін.

.

.

.

.

.

.

.


Домашенко Юлия

Юлія Домашенко – практикуючий аудитор з 2009 року. Член Спілки аудиторів України.

Автор близько 30 наукових праць і методичних розробок, в т.ч. в сфері застосування МСФЗ.

Має досвід роботи головним бухгалтером, практичний досвід проведення трансформації звітності за МСФЗ, проведення аудиторських перевірок, консультацій з бухгалтерського та податкового обліку.

Проводить семінари, тренінги за МСФЗ.

Має досвід підготовки та оформлення робочих аудиторських документів, необхідних для системи контролю якості аудиторських послуг.

.

.

.

.

.

.

.

.


 

Вікторія Ігнатенко – досвід роботи на різних посадах в бухгалтерії з питань оплати праці та кадрового обліку, оподаткування оплати праці на підприємствах різних видів діяльності з 2012 року.

Володіє українською, російською мовами, а також англійською мовою на рівні Intermediate.

Освіта економічна: Національний університет біоресурсів і природокористування України “НАТІ”, спеціальність – бухгалтерський облік і аудит.

Має великий досвід в налаштуванні, організації системи обліку по оплаті праці з дотриманням трудового законодавства для підприємств різних видів діяльності.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Руслана Іванченко – провідний спеціаліст з обліку та оподаткування в експедиторських компаніях, а також інших компаніях, пов’язаних з транспортною діяльністю.
Освіта економічна: Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, спеціальність – облік і аудит.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


.

.

.

.

.

.

.

Клементьева Ольга_мал

Ольга Клементьєва – досвід роботи на посадах бухгалтера, головного бухгалтера на підприємствах торгівлі і транспорту з 1995 року. Практикуючий аудитор з 2008 року.

Володіє німецькою, російською, українською мовами.
Освіта економічна: Одеський національний економічний університет, спеціальність – бухгалтерський облік і аудит.
Має великий досвід в налаштуванні, впровадженні системи обліку, а також веденні бухгалтерського, податкового та управлінського обліку за національними стандартами і МСФЗ для підприємств різних видів діяльності.

 

.

.

.

.

.

.

.

.


Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.