Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

Разові письмові консультації (висновки) з обліку, з оподаткування, по оптимізації витрат

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Одним з напрямків нашої діяльності є консультування в області оподаткування та обліку. Консультації надаються не тільки в рамках щомісячного аудиторського супроводу, а й в якості окремих письмові консультацій (висновків).

 

Письмові консультації можуть бути використані підприємством при прийнятті управлінських рішень, в суді, а також при податковій перевірці.

 

Ми надаємо наступні консультаційні послуги в області оподаткування та бухгалтерського обліку:

консультації з оподаткування звичайної діяльності компанії;

консультації по податковій оптимізації в рамках чинного законодавства і щодо зменшення податкових ризиків;

аналіз і оптимізація витрат діяльності компанії, рекомендації щодо зменшення собівартості виробництва;

консультації щодо складання фінансової звітності;

консультації з трансформації фінансової звітності у звітність з МСФЗ;

консультації з оподаткування доходів нерезидентів, застосування в Україні міжнародних договорів (конвенцій) щодо уникнення подвійного оподаткування;

податковий аналіз операцій у відповідності з Податковим Кодексом України, в тому числі і з урахуванням специфіки трансфертного ціноутворення в Україні;

консультації щодо запобігання податкових ризиків компанії;

супровід податкових перевірок нашими податковими консультантами;

послуги з підготовки заперечень до актів податкових перевірок і досудових оскаржень рішень податкових органів.

 

Незважаючи на неоднозначні норми законодавства, яке постійно змінюється, податкові консультанти Аудиторської фірми «Тріада» можуть надати професійну консультацію щодо оподаткування фінансових операцій з урахуванням податкових норм про застосування звичайних цін і трансфертного ціноутворення, правильності застосування податкових норм компанією, а також щодо складання податкової та фінансової звітності.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.