Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

Складання і трансформація звітності за міжнародними стандартами МСФЗ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Практичне застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності вимагає знань і навичок роботи. МСФЗ не є зведенням суворих, детальних правил – це набір принципів і вимог. Підхід до їх реалізації фахівці визначають самостійно, виходячи з конкретної економічної ситуації, суті операції, специфіки компанії.

Українська практика ведення бухгалтерського обліку, де основним користувачем є держава (податкові органи, управління статистики, держкомісія з цінних паперів та інші) накладає істотний відбиток на якість фінансової інформації. У той час як фінансова звітність, яка складається за МСФЗ, більше орієнтується на потреби власників компанії.

Складання фінансової звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) вимагає дуже серйозної, великої і копіткої підготовки.

Фахівці Аудиторської фірми «Тріада» мають практичний досвід аудиту та складання фінансової звітності за МСФЗ для корпоративних цілей та подання зовнішнім користувачам. Грунтуючись на нашому досвіді, ми можемо запропонувати компаніям наступні послуги:

складання фінансової звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності;

трансформація національної фінансової звітності у фінансову звітність, відповідну Міжнародним стандартам фінансової звітності (МСФЗ);

допомога бухгалтерії компанії при підготовці фінансової звітності відповідно до МСФЗ;

підготовку звітності для цілей управлінського обліку;

розробку і впровадження облікової політики та процедур

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.