Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

Нарахування заробітної плати (включаючи обов’язкові збори і податки на оплату праці)

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Розрахунок заробітної плати не є щоденною потребою, і містити висококваліфікований в цій області персонал, як правило, економічно недоцільно. При покладанні цієї функції на головного бухгалтера слід враховувати, що розрахунок заробітної плати в Україні – це дуже трудомістка робота, що вимагає значних витрат часу.

 

Розрахунок заробітної плати фахівцями Аудиторської фірми «Тріада», надає компаніям ряд переваг:

 

забезпечення суворої конфіденційності заробітної плати;
у наших фахівців відсутня особиста зацікавленість, що виключає можливі махінації і шахрайство;

 

Також, слід врахувати, що розрахунок заробітної плати виконує незалежна аудиторська фірма відповідно до законодавства України, що слугує вагомим аргументам у судових інстанціях при судових розглядах з колишніми співробітниками.

 

Базові послуги з розрахунку заробітної плати Аудиторської фірми «Тріада» включають в себе:

 

розрахунок заробітної плати персоналу компанії з урахуванням всіх видів нарахувань та утримань;
розрахунок лікарняних, відпускних, допомоги по вагітності та пологах, при народженні дітей, допомоги при звільненні, при скороченні;
розрахунок щомісячної індексації заробітної плати;
складання платіжної відомості заробітної плати та інших винагород;
підготовка розрахункових листів, відомостей і довідок по заробітній платі для персоналу компанії;
складання та подання звітності в державні органи в порядку, обсязі та в терміни, передбачені чинним законодавством України щодо здійснюваних компанією будь-яких виплат фізичним особам;
представлення інтересів компанії перед державними органами щодо нарахованих податків і зборів, що стосуються розрахунків з персоналом та іншими фізичними особами;
підготовка внутрішньої (корпоративної) звітності по персоналу;
консультування керівництва Компанії щодо законодавства України, що регулює питання заробітної плати;
надання інших бухгалтерських послуг, пов’язаних із заробітною платою персоналу, відповідно до укладеного договору, виходячи з потреб компанії.

Ми надаємо послуги з розрахунку заробітної плати як для компанії в цілому, так і виключно для керівного складу компаній, у яких розрахунок заробітної плати, премій і бонусів складніше і вимагає максимального рівня конфіденційності.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.