Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти
Багатоканальний [050] 73-73-000 Контакти

(RU) Новые наши услуги: Видео-консультации, видео-практикумы, видео-уроки для корпоративных семинаров (корпонаров) на заказ по законодательству Украины

Ваша компания проводит для своих сотрудников корпоративные семинары в целях повышения их квалификации, уровня знаний, и хочет сделать свои семинары более продуктивными и наглядными, а работников более эффективными. Тогда вам нужно у нас заказать видео-консультации, видео-практикумы, видео-уроки! Эффект не заставит себя долго ждать!

 

Аудиторська фірма «Тріада»
т. (050) 73-73-000, www.auditor.od.ua
Всі права на матеріали, розміщені на auditor.od.ua охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на сайті при дотриманні наступних умов:
1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "Аудиторська фірма Тріада ", www.auditor.od.ua" - як джерело інформації;
2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст матеріалу, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "Аудиторська фірма Тріада ". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.